hakkimizda-entegrem
hakkimizda-entegrem2
ENTEGREM ELEKTROMEKANİK MÜHENDİSLİK

Hakkımızda

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak; esnek, kalite odaklı, verimliliği artırıcı, yüksek teknolojik tasarım ve imalat yaparak anahtar teslim ekonomik çözümler sunuyoruz. Kendi deneyimlerimizi kullanarak özel makina ve hatlardan konveyörlere, talaşlı imalata, kalıp ve parça imalatından otomasyon ve mühendislik hizmetlerine kadar geniş bir uygulama yelpazesi ile yenilikçi ve özgün çözümler sunarak müşterilerimizin gereksinimlerini en üst seviyede karşılıyoruz.

0+

Tamamlanan Proje

Son 5 yılda teslim edilen projeler

0%

Müşteri Memnuniyeti

Verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız!

Profesyonel Hizmet

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda profesyonel çözümler sunuyoruz...

Çözüm Odaklı

Yüksek teknolojik tasarım ve imalat yaparak anahtar teslim çözümler

Uzman Kadro

Konusunda tecrübeli ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz...
ENTEGREM ELEKTROMEKANİK MÜHENDİSLİK

Yüksek Teknolojik Tasarım ve İmalat

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek

Üretim
90%
Müşteri Memnuniyeti
100%
entegrem-hakkimizda
hakkimizda-mini2
hakkimizda-entegrem3
Facts To Know

Yenilikçi ve amaca uygun çözümler

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak; esnek, kalite odaklı, verimliliği artırıcı, yüksek teknolojik tasarım ve imalat yaparak anahtar teslim ekonomik çözümler sunuyoruz.

Kendi deneyimlerimizi kullanarak özel makina ve hatlardan konveyörlere, talaşlı imalata, kalıp ve parça imalatından otomasyon ve mühendislik hizmetlerine kadar geniş bir uygulama yelpazesi ile yenilikçi ve özgün çözümler sunarak müşterilerimizin gereksinimlerini en üst seviyede karşılıyoruz.

Bize Ulaşın

Balçık Mahallesi 3215. Sokak No:31/A 41400 Gebze / KOCAELİ

0262 646 00 70

info@entegrem.com